Aktif Bank EFT Saatleri

Aktif Bank Bankası Eft İşlemleri;

🕛 09:00 - 16:30

saatleri arasında yapılmaktadır.
ℹ️ 2.000 TL'ye kadar olan para transferlerini FAST ile 7/24 yapabilirsin. 2.000 TL üzeri para transferlerini ise EFT ile hafta içi 9.00-16.30 saatleri arasında gerçeklestirebilirsin.
Bu saatlerden sonraki yapılacak EFTleriniz bir sonraki iş gününe sarkabilmektedir. Eft İşlemlerinizi Aktif Bank Üzerinden;

  • 🌐 Online İnternet Bankacılığı ile (www.aktifbank.com.tr)
  • 🧑 Müşteri Temsilcisi ile
  • 🏧 ATM'ler Üzerinden
  • 📞 Telefon Bankacılığı Aracılığıyla (0 850 724 30 50)
yapabilirsiniz.

Aktif Bank, 1999 yılında Çalık Bank ismi ile kurulan, Türkiye’nin en büyük özel sermayeli yatırım bankasıdır. Bireysel müşteri açısından diğer bankalara göre daha az paydaş bulunduran banka, günümüzde yatırımcıların daha fazla tercih ettiği kurumlar arasında yer alıyor. Aktif Bank EFT saatleri konusunda belirli limitler ve bunlara göre saat politikası uyguluyor.

Aktif Bank Tarihçesi

Aktif Bank, 1999 yılında Çalık Holding bünyesinde Çalık Bank olarak kurulan ve 2007 yılında yapılandırılıp bugünkü adını alan kuruluşlardan birisidir. Hem Türkiye’de hem de bölge ülkelerde gelişebilecek yatırım faaliyetlerine özel kredi imkanları sunan banka, bugün dünyanın dev kurumları ile birlikte çalışıyor. Banka bugün kredi, sigorta, ulaşım, kart hizmetleri, ödeme sistemleri ve eğlence gibi birçok alanda müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap veren hizmet anlayışı ile faaliyet gösteriyor.

Aktif Bank yalnızca Türkiye ve bölge ülkelerde değil, dünyanın farklı noktalarında da ilgi ile takip edilen kurumlar arasında yer almaktadır. Bankacılık sektöründe Financial World Innovation, EFMA, Paybefore, VRL Financial, Global Banking and Finance Review önemli ödüllerin de aralarında bulunduğu yüzlerce ödülü kazanan finans kuruluşunun ünü bu sayede tüm dünyaya yayılmıştır. Son olarak “Dünyanın En Yenilikçi Bankası” ödülüne de kavuşan kurum, bu alanda ciddi başarı kaydetmiştir.

Banka son dönemlerde yatırım faaliyetlerinin dışında bireysel alanlarda da ciddi atılım yapmıştır. Birçok şehrin ulaşım kartlarına inovatif alanda destek veren şirket, her ay milyonlarca kişi tarafından kullanılan sistem kurmayı başarmıştır. Ayrıca futbol müsabakalarını seyredebilmek için geliştirilen Passolig uygulaması da Aktif Bank tarafından yürütülmektedir.

Aktif Bank’ın Getirdiği Yenilikler

2007 yılında Aktif Bank ismini alan kuruluş Türkiye’ye bankacılık anlamında birçok yenilik sunmuştur. Bunlardan ilki 2005 yılında ilk banka bonosu ihracıdır. 2011 yılında Türkiye’de İlk Yerel Varlığa Dayalı Menkul Kıymet İhracı, 2013 yılında İlk Mudaraba Sukuk İhracı gibi birçok alanda yenilik de yine banka aracılığıyla gelmiştir.

Aktif Bank EFT saatleri yapılacak işlemin büyüklüğüne göre değişmektedir. 2 bin liraya kadar olan işlemler FAST uygulaması ile 7/24 transfer edilebilirken, 2 bin lira üzerindeki işlemlerde ise sabah 09:00 ile akşam 16:30 arasında çalışma yürütülmektedir.

 

⚠️ Uyarı: Sitemizde yer alan Aktif Bank EFT Saatleri içeriğinde yaşanan bilgi hatası nedeniyle yaşanacak zararlardan sitemiz kesinlikle sorumlu tutulmayacaktır! Farklı kaynaklardan da araştırma yapmanız önerilir, gerekirse ilgili bankanın Aktif Bank müşteri temsilcisinden güncel eft saatleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Eğer bilgi hatası olduğunu düşünüyorsanız buraya tıklayarak hata düzeltmesi ile ilgili iletişime geçebilirsiniz.

Diğer Bankaların Eft Saatleri