Fibabanka EFT Saatleri

Fibabanka Bankası Eft İşlemleri;

🕛 09:00 - 17:00

saatleri arasında yapılmaktadır.
ℹ️ Fibabanka hesaplarınızdan yapacağınız banka dışı dahil tüm para transferlerinizde, hız ve kolaylık sizi bekliyor. EFT saatleri dışında, anında para transferi işlemi yapmanıza olanak sağlayan “Nöbetçi Transfer” hizmetinden faydalanabilmek için Mobil ve İnternet Bankacılığı kanallarımıza girmeniz yeterli. Detaylı bilgi için Tıklayınız.
Bu saatlerden sonraki yapılacak EFTleriniz bir sonraki iş gününe sarkabilmektedir. Eft İşlemlerinizi Fibabanka Üzerinden;

  • 🌐 Online İnternet Bankacılığı ile (www.fibabanka.com.tr)
  • 🧑 Müşteri Temsilcisi ile
  • 🏧 ATM'ler Üzerinden
  • 📞 Telefon Bankacılığı Aracılığıyla (0850 222 77 77)
yapabilirsiniz.

Fibabanka, daha önce Finansbank’ı da kuran Hüsnü Özyeğin’e ait olan finans kuruluşudur. Ancak bankanın tarihine baktığımızda 1980’li yıllara kadar gidebiliriz. Bu durum da bize bankanın tarihsel olarak ciddi bir birikime sahip olduğunu gösteriyor. Türkiye’nin en bilinen bankalarından olan Fibabanka, bugün binlerce kişinin kullandığı finans kuruluşlarından yalnızca birisidir.

Fibabanka Tarihçesi

Her ne kadar günümüzde Hüsnü Özyeğin’e ait olsa da daha köklü bir geçmişe sahip olan Fibabanka, 1984 yılında Türkiye’de şubeleşmeye başlayan Amerika Birleşik Devletleri’ne ait, Manufacturers Hanover Trust Company isimli bankanın temeline dayanmaktadır. Bu banka 1984 ila 1991 yılları arasında kendi başına faaliyet göstermiş daha sonra 1991 yılında Chemical Bank ile birleşmiştir. 1992 yılına gelindiğinde bankanın adı Chemical Bank olmuştur. 1997 yılına kadar bu banka da faaliyetlerini sürdürmüş ancak daha sonra ABD’li JP Morgan Chase ile birleşerek, Sürmeli Gruba satılmıştır.

Sürmeli Grup, Chemical Bank’ı satın aldıktan sonra adını Sitebank olarak değiştirmiştir. Fakat bu banka 4 yılın sonunda 68 trilyon zarara açıklayınca Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu buna el koydu. TMSF tarafından özelleştirilen banka Novabank’a 3,2 Milyon dolara satıldı ve adını Bankeuropa olarak bir kez daha değiştirdi.

Birkaç yıl sonra ana banka olan Portekizli Banco Comercial Português, Polonyalı Millennium Bank’ı da satın alarak bu bankanın adını Millennium olarak değiştirdi. 2009 yılına gelindiğinde Türkiye’de faaliyet gösteren Millennium Bank’ı satma kararı alan Banco Comercial Portugues, Hüsnü Özyeğin’e ait olan şirkete satıldı ve günümüzdeki adı olan Fibabanka ismini aldı.

27 Aralık 2010 yılında tüm satış işlemleri tamamlanan şirketin yine Özyeğin’in sahibi olduğu Credit Europe Bank aracılığıyla gerçekleşen ödemeleri de tamamlanınca kurum tamamen bu şirkete dahil olmuş oldu. Böylece Hüsnü Özyeğin 2006’da Finansbank’ı satarak çıktığı bankacılık sektörüne yeniden dahil oldu.

Fibabanka EFT Saatleri

Fibabanka bugün hem kurumsal hem de bireysel alanda binlerce müşterisine hizmet akışı sağlıyor. Banka para transferi konusunda da müşterin tercih ettiği kurumlar arasında bulunuyor. Fibabanka eft saatleri sabah 09:00 ve akşam 17:00 arasında gerçekleşebiliyor.

⚠️ Uyarı: Sitemizde yer alan Fibabanka EFT Saatleri içeriğinde yaşanan bilgi hatası nedeniyle yaşanacak zararlardan sitemiz kesinlikle sorumlu tutulmayacaktır! Farklı kaynaklardan da araştırma yapmanız önerilir, gerekirse ilgili bankanın Fibabanka müşteri temsilcisinden güncel eft saatleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Eğer bilgi hatası olduğunu düşünüyorsanız buraya tıklayarak hata düzeltmesi ile ilgili iletişime geçebilirsiniz.

Diğer Bankaların Eft Saatleri