QNB Finansbank EFT Saatleri

QNB Finansbank Bankası Eft İşlemleri;

🕛 Bireysel 09:00 - 17:15

? Kurumsal 09:00 - 17:00

saatleri arasında yapılmaktadır.
ℹ️ EFT işlemlerini iş günlerinde Bireysel İnternet Şubesinden 17:15 ve Kurumsal İnternet Şubesi'nden 17:00'a kadar gerçekleştirebilirsiniz. Hafta sonlarında veya tatillerde T.C. Merkez Bankası kapalı olduğundan EFT işlemi yapamazsınız. Ancak dilerseniz, T.C. Merkez Bankası'nın açık olduğu iş günlerinde gerçekleşmek üzere EFT talimatı verebilirsiniz.
Bu saatlerden sonraki yapılacak EFTleriniz bir sonraki iş gününe sarkabilmektedir. Eft İşlemlerinizi QNB Finansbank Üzerinden;

  • 🌐 Online İnternet Bankacılığı ile (www.qnbfinansbank.com)
  • 🧑 Müşteri Temsilcisi ile
  • 🏧 ATM'ler Üzerinden
  • 📞 Telefon Bankacılığı Aracılığıyla (0850 222 0900)
yapabilirsiniz.

Bugün Türkiye’nin en büyük bankacılık faaliyetlerinden olan QNB Finansbank, çeşitli satın almalar ve birleşmeler sonucunda günümüzdeki haline dönüşmüştür. “Herkese Bir Finansçı Lazım” sloganı ile hareket eden banka, Türkiye’nin en büyük finans kuruluşlarından birisi olmayı başardı. Yazımız içerisinde QNB Finansbank EFT saatleri de dahil olmak üzere pek çok bilgiyi bulabilirsiniz.

Bankanın Tarihçesi

İş insanı Hüsnü Özyeğin tarafından 1987 yılında kurulan ve bugün Türkiye’nin en büyük bankalarından birisi olan Finansbank, 2006 yılına kadar Fiba Holding bünyesinde faaliyet gösterdi. Bu tarihten sonra Yunanistan Ulusal Bankası’na satılan kurum, 2016 yılında Katar Ulusal Bankası (QNB) ile birleşerek QNB Finansbank ismini aldı.

Hemen her bankada olduğu gibi İstanbul merkezli olarak kurulan Finansbank, ilk şubesini Taksim yakınlarında yer alan Gümüşsuyu civarında açtı. Daha önce Pamukbank ve Yapı ve Kredi Bankası gibi önemli bankacılık kuruluşlarında görev alan Hüsnü Özyeğin, 1987 yılında kendi bankasını açmaya karar verdi. Bu iş için iki evini satan ve bir süre kirada oturmak zorunda kalan Özyeğin, yenilikçi bakış açısı ile bankacılık sektörüne farklı bir hava kazandırdı. Bankanın hisseleri ilk kez 1990 yılında o zamanki adıyla İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) şimdiki ismi ile Borsa İstanbul’da işlem görmeye başladı. Banka 1994 yılında Finansbank Holland, 1997 yılında Finansbank Russia ve 2000’de ise Finansbank Romania adında çeşitli ülkelerde şubeler açtı. 2004 yılında ise aktif büyüklük açısından özel bankalar arasında 5. Sıraya kadar yükselme başarısı gösterdi.

2005 yılında Morgan Stanley ile satış danışmanlığı konusunda anlaşan Özyeğin, 2006 yılında Yunanistan Ulusal Bankası ile anlaşarak bankayı devretti. Finansbank adıyla faaliyetine devam eden banka 2016 yılında Katar Ulusal Bankası tarafından satın alınarak bugünkü ismine kavuştu.

QNB Finansbank’ın Bankacılık Alanına Yaptığı Katkılar

QNB Finansbank Türkiye’de ilk taksitli kredi kartı çıkartan kurum olmayı başardı. 1999 yılında çıkarttığı Galaxy Card ile birçok kampanya sunmaya başladı.

QNB Finansbank EFT saatleri ise Bireysel İnternet Şubesi üzerinden 17:15’e kadar yapılabilmektedir. Banka daha sonra FAST uygulamasına geçerek 7/24 transfer imkanı sunmaya başladı.

⚠️ Uyarı: Sitemizde yer alan QNB Finansbank EFT Saatleri içeriğinde yaşanan bilgi hatası nedeniyle yaşanacak zararlardan sitemiz kesinlikle sorumlu tutulmayacaktır! Farklı kaynaklardan da araştırma yapmanız önerilir, gerekirse ilgili bankanın QNB Finansbank müşteri temsilcisinden güncel eft saatleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Eğer bilgi hatası olduğunu düşünüyorsanız buraya tıklayarak hata düzeltmesi ile ilgili iletişime geçebilirsiniz.

Diğer Bankaların Eft Saatleri