Türkiye Finans EFT Saatleri

Türkiye Finans Bankası Eft İşlemleri;

🕛 09:00 - 17:15

saatleri arasında yapılmaktadır.
ℹ️ Geç EFT işlemlerinizde limit kısıtlaması uygulanmaz. Günlük EFT standart işlem limitleri, bireysel müşterilerimiz için geçerlidir.
Bu saatlerden sonraki yapılacak EFTleriniz bir sonraki iş gününe sarkabilmektedir. Eft İşlemlerinizi Türkiye Finans Üzerinden;

  • 🌐 Online İnternet Bankacılığı ile (www.turkiyefinans.com.tr)
  • 🧑 Müşteri Temsilcisi ile
  • 🏧 ATM'ler Üzerinden
  • 📞 Telefon Bankacılığı Aracılığıyla (0850 222 22 44)
yapabilirsiniz.

Hem kurumsala hem de bireysele yönelik birçok avantaj sunan Türkiye Finans, ülkemizde son dönemlerde öne çıkan bankalar arasında yer almaktadır. Kuruluş zamanlarında yüzde yüz yerli olan Türkiye Finans, daha sonra Suudi Ulusal Bankası hakim ortaklı bir kurum olmuştur. Türkiye Finans eft saatleri ile de birçok kişinin son dönemde tercih ettiği finans kuruluşlarının başında gelmektedir.

Türkiye Finans Tarihçesi

Türkiye Finans 1985 yılında kurulan Türkiye’nin ilk yüzde 100 yerli sermayeli kurumu Anadolu Finans ile 1985- 2001 yılları arasında “Faisal Finans Kurumu” adıyla katılım bankacılığı hizmeti sunan “Family Finans”ın 2005 yılında güçlerini birleştirmesiyle kurulmuştur. İki kurum 2005 yılına gelindiğinde birleşme kararı aldı ve tek çatı altında Türkiye Finans kuruluşuna imza attılar. Böylece rekabetçi ortamda hızlı ve net bir biçimde hareket edebilme imkanı buldular. Türkiye’de o yıllarda yeni yeni ortaya çıkan katılım bankacılığı kavramına yeni bir soluk getiren kuruluş, hızlı bir şekilde büyümeye ve gelişmeye başladı.

2008 yılına gelindiğinde bankanın el değiştirme zamanı da gelmişti. Suudi Arabistan’ın ilk lisanslı bankası olan National Commercial Bank (NCB) tarafından yüzde 60’lık hissesi satın alındı. Hisseler o dönem Yıldız ve Boydak Holdinglerden satın alınmıştı. Yaklaşık olarak 5 ülkede yatırımları bulunan National Commercial Bank, zaman içerisinde yüzde 67’lik bir hissenin sahibi oldu ve bankanın hakimi konumunda yer alıyor.

Ekim 2020 tarihinde ise National Commercial Bank kendi bünyesinde başka bir birleşme yaşadı. Banka Samba Financial Group ile birleşme karar alarak National Commercial Bank olan unvanını Saudi National Bank olarak değiştirdi.

Bankacılık Faaliyetleri

Türkiye’nin hemen her ilinde şubesi bulunan Türkiye Finans Katılım Bankası, hem kurumsal hem de bireysel birçok müşterisine hizmet akışı sağlamaktadır. 2006 yılında kurulduktan bir yıl sonra ödenmiş sermayesini 292 milyon liraya çıkartan banka, 2013 yılında bunu 1 milyar 775 milyon lira yaptı. Böylece büyüme emarelerini göstermiş oldu.

Türkiye Finans eft saatleri kurumsal ve bireysel müşterilerine 09:00 ila 17:15 arasında işlem yapmaya izin vermektedir. Bunun yanı sıra belirli limitlere kadar FAST imkanı da sunuluyor.

⚠️ Uyarı: Sitemizde yer alan Türkiye Finans EFT Saatleri içeriğinde yaşanan bilgi hatası nedeniyle yaşanacak zararlardan sitemiz kesinlikle sorumlu tutulmayacaktır! Farklı kaynaklardan da araştırma yapmanız önerilir, gerekirse ilgili bankanın Türkiye Finans müşteri temsilcisinden güncel eft saatleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Eğer bilgi hatası olduğunu düşünüyorsanız buraya tıklayarak hata düzeltmesi ile ilgili iletişime geçebilirsiniz.

Diğer Bankaların Eft Saatleri