Emlak Katılım EFT Saatleri

Emlak Katılım Bankası Eft İşlemleri;

🕛 09:00 - 17:00

saatleri arasında yapılmaktadır.
ℹ️ İnternet Şube veya Mobil Şube kullanabilmek için öncelikle Şubesiz Bankacılık kullanıcısı olmanız gerekmektedir. Şubesiz Bankacılık kullanıcısı olabilmek için şubeniz ile iletişime geçebilirsiniz.
Bu saatlerden sonraki yapılacak EFTleriniz bir sonraki iş gününe sarkabilmektedir. Eft İşlemlerinizi Emlak Katılım Üzerinden;

  • 🌐 Online İnternet Bankacılığı ile (www.emlakkatilim.com.tr)
  • 🧑 Müşteri Temsilcisi ile
  • 🏧 ATM'ler Üzerinden
  • 📞 Telefon Bankacılığı Aracılığıyla (0850 222 26 26)
yapabilirsiniz.

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk tarafından bizzat kurulan Emlak Katılım, ülkedeki imarın ana temel direği olması bakımından önemli kuruluşlar arasında yer alıyordu. Önceleri farklı isimlerle anılsa da son olarak Emlak Katılım olarak değiştirilen ve aynı zamanda katılım bankacılığının da iyi örneklerinden birisi olan banka, 1926 yılından bugüne kadar birçok projeyi üstlenmiştir. Emlak Katılım eft saatleri içerisinde birçok alanda işlem yapabileceğiniz kurumlar arasında yer alıyor.

Emlak Katılım Tarihçesi

Emlak Katılım, ilk olarak 1926 yılında Atatürk’ün imzası ile genç cumhuriyetin inşaat ve imar alanındaki gelişimine öncülük etmesi için kuruldu. Emlak ve Eytam Bankası kurumun ilk adı olması bakımından önemlidir. Daha sonra 1946 yılında Emlak ve Eytam Bankası’nın faaliyet alanlarını genişletmek ve daha güçlü bir yapı oluşturmak adına ismi Türkiye Emlak Kredi Bankası olarak değiştirildi.

Bankanın ödenmiş sermayesi 1953 yılında o dönem için ciddi bir meblağ olan 300 milyon liraya çıkartıldı. Bu sayede Türkiye’nin çeşitli illerinde ve konumlarında birçok projeye imza atabilme şansı banka tarafından kullanılmıştır. Bunların arasında Ankara-Yenimahalle, Ankara-Telsizler, İstanbul-Levent, İstanbul-Koşuyolu İstanbul-Emekli Subay Evleri, İstanbul-Ataköy, İzmir-Denizbostanlısı, Edirne-Mimar Sinan, Eskişehir-Yunuskent, Urfa, Çankırı ve Diyarbakır konutları bu projeler arasında yer almaktadır.

1988 yılın gelindiğinde ise Anadolu Bankası ile birleşen Türkiye Emlak Kredi Bankası bu birleşimden sonra Emlak Bankası olmuştur. İlerleyen yıllarda 1992’de Denizcilik Bankası’nı da bünyesine alan Emlak Katılım yine bu yıllarda, İstanbul-Ataköy, Ataşehir, Bahçeşehir, Mimaroba, Sinanoba, Ankara-Bilkent, Elvankent, Konutkent, İzmir-Gaziemir, Mavişehir, İzmit – Yahya Kaptan gibi projeler yürütmüştür. 9 Temmuz 2001 yılında şubelerini Ziraat Bankası’na devreden banka, çıkartılan emir ile bankacılık ve finans faaliyetleri yürütmesine son verilmiştir. Sonraki yıllarda Ziraat Bankası altında devam eden şirket, 2019 yılında Emlak Katılım adıyla yeniden faaliyet göstermeye, kurumlara, kuruluşlara ve bireysel müşterilere yatırım imkanı sunmaya başlamıştır.

Aynı zamanda kıymetli maden alımı ile de ilgilenen Emlak Katılım eft saatleri, kıymetli madende 7/24 devam etmektedir. Diğer işlemler de aynı şekilde 24 saat boyunca sürmekte ve haftanın her günü işleme açık bir şekilde hizmet vermektedir.

⚠️ Uyarı: Sitemizde yer alan Emlak Katılım EFT Saatleri içeriğinde yaşanan bilgi hatası nedeniyle yaşanacak zararlardan sitemiz kesinlikle sorumlu tutulmayacaktır! Farklı kaynaklardan da araştırma yapmanız önerilir, gerekirse ilgili bankanın Emlak Katılım müşteri temsilcisinden güncel eft saatleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Eğer bilgi hatası olduğunu düşünüyorsanız buraya tıklayarak hata düzeltmesi ile ilgili iletişime geçebilirsiniz.

Diğer Bankaların Eft Saatleri