Odeabank EFT Saatleri

Odeabank Bankası Eft İşlemleri;

🕛 09:00 - 16:00

saatleri arasında yapılmaktadır.
ℹ️
Bu saatlerden sonraki yapılacak EFTleriniz bir sonraki iş gününe sarkabilmektedir. Eft İşlemlerinizi Odeabank Üzerinden;

  • 🌐 Online İnternet Bankacılığı ile (www.odeabank.com.tr)
  • 🧑 Müşteri Temsilcisi ile
  • 🏧 ATM'ler Üzerinden
  • 📞 Telefon Bankacılığı Aracılığıyla (444 8 444)
yapabilirsiniz.

Odeabank, kurulduğu günden bu yana gelişen ve değişen bankaların başında gelmektedir. Kurulduğu zaman 15 yıldır sıfırdan bankacılık lisansı alan ilk kurum olma başarısı da gösteren banka, yaklaşık olarak 10 yıldır Türkiye içerisinde faaliyet gösteriyor. Odeabank kurumsal müşterilerin tercihi olduğu kadar bireysellerin de ana akım bankalarından birisine dönüştü.

Odeabank Tarihçesi

Tarihi çok eskiye dayanmasa da büyük bir güven teşkil eden Odeabank, 12 Mart 2012 yılında kuruluşunda etkin rol oynaması adına anonim şirket kurdu. Ardından bu şirkete dayanarak 20 Haziran 2012 tarihinde bankanın kuruluşu için Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’na başvuru yapıldı. BDDK tarafından gerekli incelemeler yapıldıktan sonra 2 Ekim 2012’de banka faaliyetlerine başlamış oldu.

Sermaye yapısı olarak yerel olmayan bankayı Lübnan merkezli çalışan Bank Audi kurmuştur. Bank Audi halen daha bankanın ana hissedarı konumunda yer almaktadır. Bu banka 11 farklı ülkede kurumsal, ticari, bireysel, yatırım ve özel bankacılık da dahil olmak üzere bankacılığın tüm alanlarında faaliyet gösteren bölgesel bir bankacılık grubu olması ile öne çıkmaktadır.

Odeabank aktifleri açısında daha ilk günlerde dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış bir kurumdur. Bank Audi’den aldığı güç ile 3 milyar 288 milyon  842 bin liralık aktifi ile o dönemler finans dünyasında çok fazlaca konuşulmuştur. Bankanın yüzde 76,42’sine sahip olan Bank Audi büyük ortak ve söz sahibi konumunda bulunuyor. Yüzde 8,01’lik hissesi bulunan European Bank for Reconstrction and Development ise ikinci konumdadır ve küçük ortak olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Yüzde 4’lük hissedarı ise H.H. Sheikh Dheyab Binzayed Binsultan Al-Nahyan’dır.

Tüm hisseleri yabancılara ait olan ender bankalarımızdan birisi olan Odeabank, yerel olmaktan çok uzak konumda kendisine yer bulmaktadır. Bankacılık kanunları çerçevesinde mevduat toplayan ve bunları kredi olarak kullandıran banka halen daha bu görevini başarılı bir şekilde sürdürmektedir.

Odeabank Eft Saatleri

Odeabank yalnızca kredi ve mevduat alanında çalışmamaktadır. Aynı zamanda diğer bankacılık faaliyeti olan para transferi konusunda da müşterilerine yardımcı olur. Odeabank eft saatleri, sabah 08:30’da başlar, akşam           17:00’da sona erer.

⚠️ Uyarı: Sitemizde yer alan Odeabank EFT Saatleri içeriğinde yaşanan bilgi hatası nedeniyle yaşanacak zararlardan sitemiz kesinlikle sorumlu tutulmayacaktır! Farklı kaynaklardan da araştırma yapmanız önerilir, gerekirse ilgili bankanın Odeabank müşteri temsilcisinden güncel eft saatleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Eğer bilgi hatası olduğunu düşünüyorsanız buraya tıklayarak hata düzeltmesi ile ilgili iletişime geçebilirsiniz.

Diğer Bankaların Eft Saatleri